.:: Fun Club ::.

فان کلاب(کهکشان طنز سابق)،شاد ترین پرتال طنز در ایران

 سلام..!!

این مطلب یکم طولانی ولی حتما بخونین که از دستتون میره...!!

 

چهار شنبه ی آخر سال ، خودمان را با انواع انرژی ها سرگرم میکنیم..!!

امسال هم مثل هر سال و همه سال ، در پی  اختلاف نظر در مورد اینکه شب چهارشنبه سوری 22 است یا 29 ، روز 22 اسفند یوم الشک و از 22 تا 29 اسفند هفته ی وحشت اعلام شده است ودقیقا به همین خاطر است که سالهای اخیرچند روز قبل از این شب زیبا صدای آمدنش آرامش را از همه گرفته است..!!خانواده های گرامی باید از این روز درس های زیادی بگیرند..!!مثلا بچه ها را انقدر محدود قرار ندهند که با رسیدن به چنین فرصتی خودشان را جر یا به دو قسمت مسای تقسیم کنند..!!

اما ما پیشنهاد هایی جهت خوشتر گذراندن این شب داریم که جهت استفاده ی خوانندگان جان بیام میکنیم..!!

1-      طرق سنتی...!!

بزرگی از قیلوله خویش یرون  همی آمد و بهر قضایی حاجات وارده بر مستراحی فرود آمد تا در سکوت و تنهایی شب ، از لذایذ آرامش استفاده همی کند و خویش را آسوده گرداند ، که ناگهان صدای شلیک مهیبی تن و جان آن بزرگ را بلرزاند!!

بزرگ ما هراسان  و با رعایت موازین از مستراح جستی به بیرون زد و خروشان پسرک خطا کار را همی بگرفت و بر سر و جانش فریاد برآورد که این چه بود که بر ما روا داشتی؟؟

مریدی از مریدان رند ما که احوالات قند پاره و خود شیرین و دستمال به دستی داشت ، بانگ برآورد که ایشان در چنین شبی همی طرقه کپسولی در بین مریدان پخش نمودندی و آنان را به در کردن صدا تشویق می نمودندی..!!

رند براشفت و دست در جیب تنبان نا مبارک مرید طرقه فرش کرد  و بسته ای بیرون همی کشید..!!نگاهی تلخ انداخت و پرسید:کپسولی بسته ای چند؟

مرید تعنه ناک پرسید:<<یا شیخ ، شما هم بعله؟؟!>>

رند براشفت که ای سفلگان بی مایه ، بهر تنها فرزندم خواجه محمد شاه میخواهم..!!قربانش شوم کنون در اندرونی باغ بالا جشنی برگزار کرده و به انجام حرکات موزون و غیر موزون  همی مشغول است..!!پس ترقه ی ما را تامین نمودی تا از گناه شما همی گذر کرده و بر جان و مال و ناموس مردم انداختی تا آنان هراساندی و قاه قاه خر کیف شده و با هم آوازی را در چهارگاه همایون دشی می خوانیم ، بعد قلیانی چاق نموده و دور هم دودی کنیم...!!

2-راه های  مدرن...!!

با گذشت زمان ، هدف و مقصود از آتش بازی در چهارشنبه سوری آخر سال عوض شده و مطمئنا روش ها هم با توجه به مقاصد مختلف تغییر یافته است..!!این گونه است که ما توصیه های مختلف را به خوردتان میدهیم ، تا مسئولیت عمل به آنها به پاچه ی خودتان گیر کند...!!

مثلا می توانید سهمیه ی بنزین این ماهتان را داخل پیت حلبی کرده و در محلی که همه ی اجناس (اعم از جنس موافق و علی الخصوص جنس مخالف !!)حضور دارد روی خودتان بریزید و یک عدد سیخ کبریت حرام خودتان کنید...!!اینطوری همه ی اجناس با خودشان میگویند :((وای !عجب پسر شجایی..!! لامصب ترمیناتوره..!!))

یا مثال دیگر این است که منزلتان را آتش بزنید تا همه بگویند ((وای!عجب پسر مایه داری !!لامصب شهرام جزایریه..!!))

...............به جای پریدن از روی آتش یه سی دی از آلبوم های جدید  روزجهان را تهیه کنید تا به جای پریدت از روی آتش ، خودتان ورپریده بازی کنید..!!

 

................پیر مردها و پیر زنهای محلتان را شناسایی کنید و در چند روز منتهی به چهارشنبه سوزری با ترکاندن انواع توپ و تانک و فشفشه زیر پا یا در کلاه این افراد ، از خنده خفه شوید !!کلا اینجور افراد سالخورده و مریض آخر خنده هستند..!!

 

............افراد آپاچی منش هم میتوانند با برپا کردن آتیش به یکدیگر خبر دهند کدام منطقه برنامه است تا با CG125 شان خودشان را برسانند و با روشن کردن ضبط صوت همراهشان اعلام حضور کنند..!!

 

................هموطنان گرامی :

پیشنهاد میکنیم با توجه به آمارهای رسمی کشور ، حتما برای برافروختن آتش از سه چیز کمک بگیرید((درخت ، اموال عمومی و کتاب ،که اگر جزوه های دانشگاهی باشد بهتر میسوزد..!!))بقیه ی چیزها به درد میخورند ، اما این موارد کاربرد چندانی ندارند و کسی چیزی از دست نمیدهد...!!

 

................دزدهای گرامی هم که با چادر سرکردن در حالی که تا دندان مصلح اند، با قاشق در خانه ها را بزنند و به محض باز کردن در وارد خانه شده و آنچه شایسته ی یک دزد خوب است باخود ببرند..!!فقط یادتان باشد که این روش برای بانکها جواب نمی دهد..!!(الاغ کسی در بانک قاشق نمیزنه..!!)

 

................نکته ی بعدی هم که میخوام خدمتتون عرض کنم این است که حتما نباید شعله ی آتش را دید..!!این روزها آتش زدن زیر پوستی بیشتر جواب میدهد...!!مثلا با سوزاندن عروس خانواده لذتی برابر سه شب چهارشنبه سوری را ببرید..!!مثلا اگر عروس اضافه وزن دارد ، خواهر شوهر گرامی در محفل خانوادگی بلند بگوید:((بیچاره داداشم دنبال آهو میگشت ، گوساله گیرش اومد..!!البته با شما نیستم ها زن داداش!!))به هر حال این هم نوعی آتش بازی است..!!

3-روش فرا مدرن..!!

................در این هفته ی گرامی ، شرکت های سینمایی فرصت مناسبی جهت تهیه ی فیلم (( اینک آخر زمان 2))دارند!!فقط کافی است که با یک دوربین به خیابان بیایند تا از صحنه های کمدی ، دراماتیک ، هیجانی ، .برخی صحنه های دیگر که از کفتنش معذوریم ، فیلم بگیرند..!!

 

................و همچنین واحد کهکشان طنز به اطلاع تمامی اراذل و اوباش و وبلاگ داران میرساند ، مراسم مادرزن آتس زنون با حضور همه ی باجناق ها تا 30 دقیقه ی دیگر بر گزار میشود...!!از همه ی علا قه مندان  ، دردمندان و سوزکشیده ها در این زمینه  همراه با سدیم کلریدریک بیشتر، جهت ایجاد تنوع رنگ مادر زن قدم رنجه نمایید..!!  

 

................در اخبار شب گذشته برادران سخت کوش نیروی انتظامی ، سپاه پاسداران و ارتش جمهوری اسلامی ایران ، از تمام هموطنان خواستند که در چهارشنبه سوری ،فقط از سیگارت ، کپسولی ، دینامیت و انواع ترقه ها استفاده کنند و به هیچ وجه سمت انرژی هسته ای و موشک دوربرد شهاب 4 و منجنیق و پرتاب پروتون نروند...!!

 

................نترسید ...یک شبه دیگه..!!نهایتا چنتایی چشم و دست و لوذالمعده فدا میشود که فدای یک لحظه خوشی ملت..!!(البته دور از جون خودم..!!)

 

آخ مردم از بس تایپ کردم..!!

برم آماده شم واسه امشب بترکونم..!!

 

  

 

نوشته شده در سه شنبه بیست و پنجم اسفند ۱۳۸۸ساعت 15:19 توسط rAmin| |

قالب وبلاگ rAminEm :